Hampton Inn Los Angeles/Carson

ex. Hampton Inn Carson
Carson, Verenigde Staten View on map
8.2 Heel goed Gebaseerd op 527 beoordelingen
Redactiekeuze

"Een beveiligde parkeergarage beschermt voertuigen bij dit hotel, waar elke ochtend warme wafels worden geserveerd bij het gratis ontbijtbuffet. De kamers zijn voorzien van bedden met diverse kussenopties. Het beste voor autoreizigers, iets minder voor wie gevoelig is voor lawaai van de snelweg."

Vanaf US$ 123 US$ 107 per nacht
Bespaar 13%
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Hampton Inn Los Angeles/Carson kiezen

  • Buitenbad
    Reservering vereist
  • Fitnesscentrum
    Cardio- & krachtapparatuur
  • Gratis parkeren
    Omheinde parkeergarage
  • Warm ontbijt
    Tot 10:00 uur
  • 24/7 beveiliging
    Fulltime bewaker
  • Nabij SoFi Stadium
    8 km afstand

Overzicht

Het comfortabele Hampton Inn Los Angeles/Carson is in Carson, binnen 25 minuten wandelen van de Victoria Golf Course gelegen, en biedt een buitenzwembad aan. Actief blijven is gemakkelijk met een golfbaan beschikbaar voor gasten in de herberg met 135 kamers.

Het 3-sterrenhotel is in een toeristisch gebied van Carson, op 1 km van Stevenson Park gelegen. Het Victoria Park ligt niet ver van Hampton Inn Los Angeles/Carson en het busstation Victoria & Rainsbury bevindt zich ook binnen 10 minuten wandelen vandaan. Deze accommodatie is ideaal gelegen in de buurt van heuvels. Het gebied beschikt over een aantal winkels, zoals het South Bay Pavilion at Carson Shopping Center op 3 km van dit hotel.

De kamers in Hampton Inn Los Angeles/Carson hebben gratis wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders, samen met koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Voor het comfort van de gasten zijn er strijkfaciliteiten en airconditioning.

Er is een vegetarisch ontbijt op aanvraag beschikbaar. Voorbeeld Mexicaanse specialiteiten bij Del Taco gelegen vrij dicht bij dit pand in Carson.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:00
  • Uitchecken
    tot 12:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Hampton Inn Los Angeles/Carson
Onze tips

Is Hampton Inn Los Angeles/Carson iets voor u?

Perfect als u
  • Gratis parkeren direct bij het hotel wilt, met een afgesloten parkeergarage voor extra veiligheid.
  • Een ruim ontbijt met dagelijks wisselende opties waardeert, inclusief gratis continentale opties tot 10:00 uur.
Sla over als u
  • Met een huisdier reist - huisdieren zijn niet toegestaan in dit hotel.
Bijzonder aan deze plek:
  • Een zwembad dat u reserveert voor een niet-overvolle ervaring

Faciliteiten van Hampton Inn Los Angeles/Carson

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Lift
Sport en recreatie
  • Buitenzwembad
  • Fitnesscentrum
Hampton Inn Los Angeles/Carson Gastenservice
  • Roomservice
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Zakencentrum
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Gordijnen

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Hampton Inn Los Angeles/Carson.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:00
Uitchecken
tot 12:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien